Aktualności

logomotis

Instytut Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych PAN
&
 Katedra Arabistyki i Islamistyki UW

zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową


EGIPT WCZORAJ I DZIŚ

Między tradycją a nowoczesnością

która odbędzie się w sali im. Brudzińskiego
(Pałac Kazimierzowski UW)

w dniach 27–28.11.2017 roku

NCN logo poziom

 

Narodowe Centrum Nauki przyznało dwa granty PRELUDIUM pracownikom Instytutu Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych PAN!

Granty otrzymały:

mgr Monika Sylwia Więch
na projekt pt. "Wczesnorzymskie naczynia do gotowania z rezydencjonalnej dzielnicy Nea Pafos - w świetle badań typologicznych, archeometrycznych i funkcjonalnych"
 
oraz
 
mgr Ewa Józefowicz
na projekt pt. "Ściana zachodnia Portyku Obelisków świątyni Hatszepsut w Deir el-Bahari w wymiarze historycznym, ideologicznym i rytualnym"
 
Gratulujemy!

IMG 4291

Projekt Instytutu Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych PAN oraz Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej im. Kazimierza Michałowskiego UW „Nowoczesna dokumentacja w badaniach Polsko-Egipskiej Misji Archeologiczno-Konserwatorskiej w świątyni Hatszepsut w Deir el-Bahari (Egipt): tworzenie, zarządzanie, udostępnianie” autorstwa Jadwigi Iwaszczuk został laureatem programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „DIALOG” wpisując się w dwa obszary działań: „Doskonałość naukowa” i „Humanistyka dla rozwoju”.

HR

Z przyjemnością informujemy, że Instytut Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych PAN został odznaczony prestiżowym Logo HR Excellence in Research nadawanym przez Komisję Europejską.

Dane adresowe:

Instytut Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych Polskiej Akademii Nauk
ul. Nowy Świat 72
00-330 Warszawa
tel. (22) 657 27 91

Przydatne linki

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd