Aktualności

Z radością informujemy, że I edycja konferencji EGIPT WCZORAJ I DZIŚ. Między tradycją a nowoczesnością, która odbędzie się 27-28.10.2017 otrzymała patronaty honorowe od:

Ambasady Arabskiej Republiki Egiptu w Warszawie. Podczas otwarcia konferencji będziemy gościć I Sekretarz Ambasady, panią Marwę El-Husseiny, która w imieniu Pana Ambasadora Hosama Rafik Mohamed Alkaweesha wygłosi wykład, pt. "Potężna cywilizacja w Egipcie". 

* Ministra Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej. Podczas otwarcia konferencji, w imieniu dr Joanny Wroneckiej, podsekretarz stanu ds. współpracy rozwojowej, polityki afrykańskiej i bliskowschodniej oraz praw człowieka w MSZ wystąpi Zastępca Dyrektora ds. Afryki i Problematyki Horyzontalnej w MSZ pan Krzysztof Buzalski.

 

 

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do zakładki Program konferencji w celu zapoznania się z nazwiskami prelegentów I edycji konferencji naukowej EGIPT WCZORAJ I DZIŚ Między tradycją a nowoczesnością. W późniejszym terminie zostaną opublikowane także abstrakty wystąpień uczestników.   

Our website is protected by DMC Firewall!