Na skróty

HR

Z przyjemnością informujemy, że Instytut Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych PAN został odznaczony prestiżowym Logo HR Excellence in Research nadawanym przez Komisję Europejską.

Odznaczenie to przyznawane jest instytucjom, które wdrażają zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”, tworząc przyjazne środowisko pracy i rozwoju.
Instytut w pełni popiera zasady określone w zaleceniu Komisji Europejskiej 2005/251/WE dotyczące postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych. Tym samym, uznając wartość Karty i Kodeksu, zobowiązuje się do tworzenia sprzyjających warunków pracy, rozwoju kariery oraz przejrzystych procesów rekrutacji pracowników naukowych. Polityka instytutu jest zgodna z zasadami zawartymi w „Europejskiej Karcie Naukowca” oraz „Kodeksie postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych” i ma na celu zwiększenie jego atrakcyjności jako pracodawcy na rynku europejskim oraz usunięcie barier dla mobilności naukowców.
Informacje o popieraniu przez Instytut Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksie postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych” można znaleźć na naszej stronie.
Informacja o przyznaniu logo HR znajduje się na stronach Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE: http://www.kpk.gov.pl/?p=34700 oraz stronie Komisji Europejskiej Euraxess: https://euraxess.ec.europa.eu/jobs/hrs4r#show_POLAND.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd